top of page

Tak co? půjdeme do toho spolu?

více fotek najdete u mě na instagramu

  • Instagram

bezdickova.foto

A Co o focení říkají ti, kteří už ho zažili ?

Upřímně?
Pro mě focení fakt není jen o tom „cvak a hotovo“.

Vždycky je to trochu dobrodružství.
Nikdo přesně neví, jak to bude probíhat.
A právě to na tom miluju.
Na začátku většinou slyším: „My nejsme fotogeničtí.“

O pár minut později se smějete a vůbec neřešíte foťák.

 

A přesně tyhle chvíle jsou pro mě to hlavní.

A když mi potom napíšete pár vět o tom,
jak jste se cítili, 
vím, že to celé mělo smysl.
A to je pro mě nejvíc !

© 2026 Anna Bezdíčková

  • Instagram
  • Facebook
bottom of page